O firmie

Cześć, nazywam się Paulina Rutkowska
i pomagam zrozumieć nowe media

Technologiami, szczególnie tymi internetowymi, fascynuję się od lat. Z wykształcenia jestem Kulturoznawcą (Kulturoznawstwo UAM w Poznaniu) i Medioznawcą (Media Interaktywne i Widowiska, UAM w Poznaniu), a z pasji na co dzień zajmuję się projektowaniem graficznym oraz marketingiem interaktywnym. Po godzinach gram w gry wideo.

Lubię rozmowy na forach (dzisiaj w dużej mierze pod postacią grup w obrębie mediów społecznościowych), lubię czytać blogi i ciekawe newslettery. Uważam za istotne przesiewanie informacji – wyciąganie tych najbardziej wartościowych i interesujących dla mnie tematów oraz przekładanie ich w aspekcie codzienności, zarówno tej, związanej z pracą, którą wykonuję, jak i innych zainteresowań.

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam jako organizator wydarzeń dla graczy i pracowników branży gier (a jedno z takich eventów, Pog(R)adajmy, prowadziłam co miesiąc przez ponad 2 lata). Później, już jako Project Manager, pracowałam nad różnymi projektami interaktywnymi, co pozwoliło mi zrozumieć pracę nie tylko designerów, ale i programistów, webdeweloperów oraz marketingowców i handlowców. Ze wszystkich tych doświadczeń, jakie zebrałam przez lata (nie tylko pracując, ale i studiując), korzystam jako medioznawca, marketingowiec i grafik: dobra organizacja, kreatywne, ale rozsądne zarządzanie projektami, przykładanie wagi do szczegółów oraz chęć badania nowych dziedzin – to wszystko jest dla mnie niezwykle ważne.

Mogę zaopiekować się Twoją marką i świadczyć usługi kompleksowo, począwszy od stworzenia Twojego miejsca w Sieci, przez strategię prowadzenia marki w kanałach social media, po organizację wydarzeń kulturalnych i promocyjnych w dobie nowych mediów.

Nazywam się Paulina Rutkowska i pomagam zrozumieć nowe media. Nie wiesz od czego zacząć współpracę? Skorzystaj z darmowych konsultacji!

Każda marka dąży do tego, by być rozpoznawalną, charakterystyczną, zapadającą klientom w umysły i kojarzoną z wysoką jakością. Dobrze zaprojektowany interfejs, dobrze zaprojektowana strona internetowa lub aplikacja mobilna, a nawet newsletter, może przyczynić się do tego, że Twoja społeczność będzie chętnie korzystać z treści, usług lub produktów, jakie im oferujesz. Pamiętaj jednak, że w dobie nowych mediów chodzi jeszcze o coś więcej. Chodzi o interakcję, o przystępną formę, o rozwiązywanie problemów i szczerą, społeczną odpowiedzialność.

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej oferty usług, skontaktuj się ze mną – mam nadzieję, że wspólnie znajdziemy sposób na nawiązanie efektywnej współpracy!

TOP

Strona twinberry używa plików cookies po to, bym mogła w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby czy oczekiwania i dostarczać im więcej wartościowych treści. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce. Jeżeli nie masz nic przeciwko, ZAMKNIJ KOMUNIKAT