Strona internetowa i identyfikacja wizualna dla organizatorów wydarzeń wartych zapamiętania. Hallon Eventy

Wyzwanie

Kompleksowa organizacja imprez, wynajem sprzętu, catering. To główne trzy obszary działalności, jakich podejmuje się nowa agencja eventowa z warmińsko-mazurskiego.

Firma potrzebowała strony, która będzie wyróżniać się spośród innych, wspierać działania sprzedażowe, czyli przede wszystkim zachęcać do skorzystania z oferty oraz dawać możliwość informowania o przeprowadzonych wydarzeniach (w formie portfolio).

Proces realizacji

2020 rok dla branży eventowej nie okazał się łaskawy. Kiedy rozpoczynaliśmy działania w ramach projektu, był początek marca, przełożono lub odwołano wszystkie wydarzenia, wprowadzono restrykcje, lockdown.

Nie przeszkodziło nam to jednak w pracy nad marką. Spotkania prowadziliśmy poprzez Skype, czasami konsultowaliśmy się telefonicznie.

Po kilku rozmowach poznaliśmy właścicieli firmy, zrozumieliśmy ich cele biznesowe oraz przeanalizowaliśmy usługi. Zaprojektowaliśmy dedykowane podstrony, które różnią się pod względem wizualnym, umożliwiając użytkownikom łatwiejsze zapamiętanie tego, co kryje się pod poszczególnymi linkami z menu.

Zastosowaliśmy również strategiczny zabieg związany ze stopką. Opis działalności firmy oraz formularz służący rezerwacji rozmowy telefonicznej znajduje się na każdym widoku. Właściciele po kilku miesiącach powinni zauważyć, kiedy (tj. z której podstrony) użytkownicy najchętniej z niego korzystają.

Oprócz strony internetowej, powstała także identyfikacja wizualna. W ramach współpracy zaprojektowaliśmy logo, wizytówki, ulotkę oraz stopki mailowe.

Makieta (Wireframes)

Stworzenie makiety strony pozwoliło na orientacyjne i wstępne zwizualizowanie podstawowych funkcjonalności.

„Zgłosiłem się do Twinberry, aby przygotowali dla naszej organizacji stronę i materiały promocyjne. Praca i proces dojścia do efektu przerosły moje oczekiwania. Pani Paulina zaczyna działanie od przeprowadzenia serii wywiadów, a następnie dokonuje dogłębnej analizy marketingowo-sprzedażowej. Żadne z jej działań nie jest przypadkowe i jest wynikiem wcześniejszych przemyśleń i analiz. Twinberry reprezentuje poziom dużej warszawskiej agencji interaktywnej. Pani Paulina to bardzo kontaktowa profesjonalistka, terminowo wywiązująca się ze swoich zadań. Zdecydowanie polecam i jestem pewien, że jeszcze nie raz będziemy ze sobą współpracować przy innych projektach.”
Dawid Duda, Hallon Sp. z o.o.      hallon.net.pl

Zakres prac

STRATEGIA

  • Spotkanie z klientem i omówienie celów projektu
  • Spotkanie z zespołem projektowym
  • Research
  • Copywriting

PRACE GRAFICZNE

  • Przygotowanie makiety strony
  • Opracowanie projektu graficznego strony
  • Stworzenie identyfikacji wizualnej – logo, wizytówki, ulotka, stopki mailowe

PRACE PROGRAMISTYCZNE

  • Wdrożenie i uruchomienie projektu

Skontaktuj się z nami!

Strona twinberry.pl używa plików cookies po to, abyśmy mogli w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby oraz oczekiwania i dostarczać im więcej wartościowych treści. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce. OK