Generator częstotliwości

Aplikacje mobilne

Paulina Rutkowska, 26 Wrzesień 2017

Generator częstotliwości to prawdopodobnie jeden z ciekawszych projektów. Ze względu na charakter zadania i dość prostą funkcjonalność (przełączanie pomiędzy czterema dostępnymi częstotliwościami), zdecydowałam się na minimalistyczny design w odcieniach niebieskości i zieleni.

Użytkownik aplikacji może sam, palcem (projekt zakłada animowany „odcisk palca” – półokręgi obracające się wokół osi), ustawić poziom danej częstotliwości (od 0 Hz do ponad 1.8 kHz), a nawet doprecyzować wynik, który chce osiągnąć, za pośrednictwem przycisków plus (+) i minus (-).

Użytkownik może również dodać wybraną częstotliwość do „ulubionych” (a stamtąd także je usuwać), a także ją nazwać lub podzielić się nią w mediach społecznościowych (tzw. share).

Projekt został przygotowany w ten sposób, że ewentualne wdrożenie dodatkowych funkcjonalności nie będzie stanowiło problemu (na przykład wyszukiwanie ulubionych częstotliwości spośród dodanych wielu).

Aplikacja została zaprojektowana na urządzenia z oprogramowaniem Android.

     


Jeżeli zainteresowało Cię portfolio,
śledź fanpage twinberry i bądź na bieżąco
z najnowszymi projektami!

TOP

Strona twinberry używa plików cookies po to, bym mogła w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby czy oczekiwania i dostarczać im więcej wartościowych treści. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce. Jeżeli nie masz nic przeciwko, ZAMKNIJ KOMUNIKAT