Pracując z nami będziesz czynnie uczestniczyć w procesie tworzenia swojej marki – Twojego miejsca w Sieci, elementów identyfikacji wizualnej, kompletnej strategii komunikacji.

Paulina J. Rutkowska

UX/UI Designer

Projektuję strony internetowe, aplikacje mobilne i webowe oraz elementy identyfikacji graficznej. Udzielam konsultacji w dziedzinie komunikacji wizualnej i strategii marki. Pomagam doprecyzowywać wizję produktu lub usługi, podpowiadam z jakich narzędzi korzystać do mierzenia swoich działań online. Bardzo chętnie uczę obsługi programów graficznych.

Damian Babiarz

Frontend/Backend Developer

Jestem programistą z backgroundem artystycznym, zakochanym w fotografii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania stron internetowych i portali e-commerce. Pogłębianie poziomu samoświadomości to, obok nauki, jedno z moich ulubionych zajęć.

Skontaktuj się z nami!

Strona twinberry.pl używa plików cookies po to, abyśmy mogli w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby oraz oczekiwania i dostarczać im więcej wartościowych treści. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce. OK