Kim jestem?

Nazywam się Paulina Rutkowska, a Twinberry to wielowymiarowe przedsięwzięcie, które narodziło się z pasji do projektowania graficznego oraz mediów interaktywnych, w tym Internetu oraz gier wideo.

Fascynuje mnie interdyscyplinarność, łącznie w spójną całość różnych dziedzin wiedzy.

Co robię?

Jestem grafikiem i swoją główną działalność skupiam wokół projektowania stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, ale dzięki moim partnerom jestem w stanie świadczyć usługi kompleksowo. Działania przy kodzie zlecam najlepszym, czyli osobom, które znam od lat oraz cenię ich możliwości oraz umiejętności.

Udzielam także konsultacji w dziedzinie komunikacji wizualnej marki. Chętnie pomagam doprecyzowywać wizję produktu lub usługi, podpowiadam z jakich narzędzi korzystać do mierzenia swoich pierwszych działań online, jestem również otwarta na to, by uczyć obsługi programów graficznych. Tworzę identyfikacje wizualne oraz przygotowuję materiały do druku.

Jeżeli prowadzisz nawet niewielki projekt, na pewno zależy Ci na tym, aby był rozpoznawalny, charakterystyczny, zapadający klientom w umysły oraz kojarzył się z wysoką jakością. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile wysiłku i czasu należy w takie przedsięwzięcie włożyć. I jak czasami trudno odnaleźć na to wszystko siłę i pokłady motywacji. Wiem także, że dobrze zaprojektowany element marki przyczyni się do tego, że Twoja społeczność, jaką budujesz w pocie czoła, będzie chętniej korzystać z treści, usług lub produktów, jakie im oferujesz. Dlatego jestem tutaj, aby Ci pomóc, otworzyć kilka drzwi i stworzyć przestrzeń dla Twojej sprawy. A jeżeli okaże się to niezbędne, pomogą nam także moi partnerzy. Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, pozostaniemy w ścisłym kontakcie!

Współpracujmy!

Uważam, że przy każdej współpracy niezwykle ważna jest komunikacja. Osobiście stawiam na sprawny przepływ informacji – moi klienci wiedzą, że kontaktując się ze mną nie będą musieli długo czekać na odpowiedź. Wiedzą również, że po zrealizowanej usłudze wciąż mogą liczyć na moją pomoc, wsparcie, a nawet… tutoriale!

Każdy biznes jest inny, nasza codzienność na pewno też się od siebie różni (np. rozwijasz dopiero projekt „po godzinach”), więc może okazać się, że pracujemy w trochę innych porach. Jednak jestem zdania, że jeżeli odnajdzie się tą nić porozumienia, ustali się zasady, wszystko jest możliwe.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej oferty – napisz do mnie maila lub zadzwoń. Na stronie Twinberry jest również formularz kontaktowy (dokładnie – poniżej!), do błyskawicznego wyklikania. Nie mogę się już doczekać na Twoją wiadomość!

Daj znać, czego potrzebujesz. Bądźmy w kontakcie!