Kim jestem?

Nazywam się Paulina Rutkowska, a Twinberry to wielowymiarowe przedsięwzięcie, które narodziło się z pasji do projektowania graficznego oraz mediów interaktywnych, w tym Internetu oraz gier wideo.

Z wykształcenia jestem Kulturoznawcą oraz Medioznawcą (tytułem magistra ukończyłam Media Interaktywne i Widowiska). Za czasów studiów organizowałam wydarzenia dla graczy z Poznania (w tym zainicjowałam stowarzyszenie Poznańska Gildia Graczy oraz comiesięczne spotkania Pog(R)adajmy), pracowałam również jako Project Manager w branży IT. Ze wszystkich tych doświadczeń – a nierzadko i kontaktów – korzystam do dziś. Dobra organizacja, punktualność, kreatywne, ale rozsądne zarządzanie projektami, przykładanie wagi do szczegółów… to wszystko jest dla mnie niezwykle ważne.

Interesowałam się grafiką i kodem od czasów wczesnoszkolnych, przerabiając wiele „szablonów” na popularne wówczas platformy blogowe. Od lat ćwiczę swój zmysł estetyczny, jestem na bieżąco z najnowszymi trendami w projektowaniu (w szczególności tym „do Internetu”) i poznaję nowe możliwości technologiczne (wierzę, że na pakiecie Adobe świat się nie kończy!). Uwielbiam odkrywać narzędzia i źródła informacji, które ułatwiają mi codzienną pracę oraz pomagają rozwijać moje umiejętności, a także uczyć się nowych rzeczy. Fascynuje mnie interdyscyplinarność, łącznie w spójną całość różnych dziedzin wiedzy.

Co robię?

Dzisiaj zajmuję się głównie grafiką, działania przy kodzie zlecam najlepszym, czyli osobom, które znam i którym mogę zaufać oraz z którymi wzajemnie chętnie dzielimy się projektami. Drobne prace jednak wciąż realizuję na własną rękę, starając się przy tym uczyć moich klientów, jak wykonywać podobne zadania samemu (no i samej nie wyjść z wprawy, mieć oko na ewentualne zmiany w procesie!). Zainstalowanie motywu na WordPressie, wtyczki lub podłączenie aplikacji nie jest wcale takie trudne, jakie z początku może się wydawać!

Obok tworzenia stron, blogów (lubię nazywać je „własnymi miejscami w Sieci”) czy aplikacji mobilnych, projektowania do Internetu i do druku, udzielam także konsultacji w dziedzinie komunikacji wizualnej marki. Wraz z moimi klientami często biorę udział w burzach mózgów, związanych z ich projektami – chętnie pomagam doprecyzowywać wizję produktu lub usługi, podpowiadam z jakich narzędzi korzystać do mierzenia swoich pierwszych działań online, jestem również otwarta na to, by uczyć obsługi programów graficznych oraz wspierać przy pierwszych krokach w projektowaniu swojej marki.

Jeżeli prowadzisz nawet niewielki projekt, na pewno zależy Ci na tym, aby był rozpoznawalny, charakterystyczny, zapadający klientom w umysły oraz kojarzył się z wysoką jakością.

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile wysiłku i czasu należy w takie przedsięwzięcie włożyć. I jak czasami trudno odnaleźć na to wszystko siłę i pokłady motywacji. Wiem także, że dobrze zaprojektowany element marki – bez względu na to, czy jest to strona czy też newsletter – przyczyni się do tego, że Twoja społeczność, jaką budujesz w pocie czoła, będzie chętniej korzystać z treści, usług lub produktów, jakie im oferujesz. Dlatego jestem tutaj, aby Ci pomóc, otworzyć kilka drzwi i stworzyć przestrzeń dla Twojej sprawy. A jeżeli okaże się to niezbędne, pomogą nam także moi partnerzy. Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, pozostaniemy w ścisłym kontakcie!

Współpracujmy!

Uważam, że przy każdej współpracy niezwykle ważna jest komunikacja. Osobiście stawiam na sprawny przepływ informacji – moi klienci wiedzą, że kontaktując się ze mną nie będą musieli długo czekać na odpowiedź. Wiedzą również, że po zrealizowanej usłudze wciąż mogą liczyć na moją pomoc, wsparcie, a nawet… tutoriale!

Każdy biznes jest inny, nasza codzienność na pewno też się od siebie różni (np. rozwijasz dopiero projekt „po godzinach”), więc może okazać się, że pracujemy w trochę innych porach. Jednak jestem zdania, że jeżeli odnajdzie się tą nić porozumienia, ustali się zasady, wszystko jest możliwe.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej oferty – napisz do mnie maila lub zadzwoń. Na stronie Twinberry jest również formularz kontaktowy (dokładnie – poniżej!), do błyskawicznego wyklikania. Nie mogę się już doczekać na Twoją wiadomość!

Daj znać, czego potrzebujesz. Bądźmy w kontakcie!