Nazywam się Paulina Rutkowska i prowadzę swoją firmę w Poznaniu. Z wykształcenia jestem Kulturoznawcą i Medioznawcą, a z pasji na co dzień zajmuję się projektowaniem graficznym oraz szeroko pojętymi mediami interaktywnymi. Po godzinach gram w gry wideo.

Lubię być na bieżąco z wydarzeniami ze świata technologii i kultury. Jednocześnie uważam za istotne przesiewanie informacji – wyciąganie tych najbardziej interesujących dla mnie tematów oraz przekładanie ich w aspekcie codzienności, zarówno tej, związanej z pracą, którą wykonuję, jak i innych zainteresowań.

Swoją karierę zawodową rozpoczęłam jako organizator wydarzeń dla graczy i pracowników branży gier w Poznaniu, a jedno z takich eventów, Pog(R)adajmy, prowadziłam co miesiąc przez ponad 2 lata. Później, jako Project Manager, pracowałam nad różnymi projektami interaktywnymi, co pozwoliło mi zrozumieć pracę nie tylko designerów, ale i programistów oraz marketingowców. Ze wszystkich tych doświadczeń, jakie zebrałam przez lata (nie tylko pracując, ale i studiując), korzystam dzisiaj, działając pod marką Twinberry: dobra organizacja, kreatywne, ale rozsądne zarządzanie projektami, przykładanie wagi do szczegółów oraz chęć badania nowych dziedzin – to wszystko jest dla mnie niezwykle ważne.

Każde przedsięwzięcie, każda działalność dąży do tego, by być rozpoznawalną, charakterystyczną, zapadającą klientom w umysły i kojarzoną z wysoką jakością. Dobrze zaprojektowana strona internetowa lub aplikacja mobilna, a nawet newsletter, może przyczynić się do tego, że Twoja społeczność będzie chętnie korzystać z treści, usług lub produktów, jakie im oferujesz. Pamiętaj jednak, że w dobie nowych mediów chodzi jeszcze o coś więcej. Chodzi o interakcję, o przystępną formę, o rozwiązywanie problemów i szczerą, społeczną odpowiedzialność. Współpraca na linii klient-projektant-programista jest bardzo ważna dla każdego projektu!

Jeżeli chcesz skorzystać z mojej oferty, skontaktuj się ze mną – możesz do mnie napisać, zadzwonić lub uzupełnić formularz kontaktowy. Mam nadzieję, że wspólnie znajdziemy sposób na nawiązanie efektywnej współpracy!